101 dní hojnosti...zvládnete to?

10:03

Ahojte,
krásny horúci už takmer letný deň prajem.
Ako sa všetci máte? Aj vy toho máte toľko, že neviete kde vám hlava stojí? Skúškové a tak... no nevadí. Predsa len som si našla čas a tak vám sem napíšem o ďalšej nádhernej veci z dielne I can Academy. Dnes to bude denník 101 dní hojnosti.Priznám sa, že denník ma zaujal hneď keď ho vydali. Povedala som si "fúú, 101 dní hojnosti? Veď to je nemožné..." Akože ja sa považujem za naozaj štedrého človeka a snažím sa so všetkými vychádzať, ale niekedy to proste nejde. Preto som sa na denník veľmi tešila. Poviem vám, zase raz nesklamali. Už na prvý pohľad som  sa doňho zaľúbila. Nechápem ako to robia, že každý jeden zápisník má taký úžasný dizajn. Všetko majú premyslené do posledného detailu a ani teraz to nebolo inak. Veď sa pozrite sami.

Hneď po otvorení vás čaká krásny citát plus miesto, kde si môžete nalepiť niečo, čo pre vás symbolizuje hojnosť.Ako v každom diári, ani tu nechýba návod na použite.

A takto vyzerajú už samotné stránky kam si budete vpisovať svoje myšlienky.Tak a na záver niečo na rozveselenie. Môžete si vystrihnúť milión eurovku :D No nie sú úžasníííí? :D

Čo poviete na tento zápisník/diár? Páči sa vám? Vydržali by ste žiť 101 dní v čistej hojnosti? Tak to skúste!! Pekný deň plný hojnosti prajem.
You Might Also Like

1 komentárov

  1. Deník vypadá zajímavě. Jen si nejsem jistá, zda by mě vyplňování časem neomrzelo. :-)
    welcometomyworld

    OdpovedaťOdstrániť

Popular Posts

Like me on Facebook

Spolupráca s Babičkinou záhradou