Čo urobiť s nápadom?

20:27

Ahojte,
prajem vám pekný zasnežený večer. Ak máte skúškové tak ako momentálne aj ja, prajem vám ešte veľa síl. Asi viete ako to počas skúškového, alebo učenia býva. Stále myslíte na niečo iné len nie na učenie. Máte tritisíc nápadov, jeden nereálnejší než druhý. Tak mi dnes napadlo, že kedy ak nie teraz vám predstaviť malý návod Čo urobiť s nápadom?Veľmi ďakujem firme I can Academy, ktorá mi poskytla tento "návod" a prišla s novou knihou s názvom, ktorý som tu dnes už spomenula.
Veľmi som sa na knihu tešila, pretože už z ukážky som videla, že ma budú čakať nádherné ilustrácie. A aj čakali! Fakt som nevidela krajšie ilustrovanú knihu. Je v štýle Malého Princa (aspoň podľa mňa) - akurát formát je o dosť väčší.
Je jednoduchá na čítanie, takže si ju veľmi rýchlo prečítala aj moja sesternička prváčka, čo ma veľmi potešilo, pretože je naozaj vhodná pre každého.
Kniha je úžasná na zamyslenie. Prečítate ju rýchlo, ale naozaj sa dá zamyslieť nad dnešnou spoločnosťou a tým ako rýchlo vás vedia ľudia odsúdiť ak myslíte hoci len trošku inak než oni.
Nebudem vám sem vypisovať bájky, proste si pozrite zopár fotiek a šup - šup si bežte objednať vlastnú priamo TU.
Toto je rozhodne môj najobľúbenejší obrázok z celej knihy.Krásna, že? Podľa mňa ďalší vydarený kúsok z dielne I can Academy. Len tak ďalej!
You Might Also Like

7 komentárov

 1. Tak tenhle skvost by měl mít doma každý. I když je toho textu málo, tak ta ilustrace je nááááádherná!

  Ukládám si do záložky "Zajímavosti".

  Verča ze Ztracena v Praze

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. A taky mi připomíná Malého Prince:)!

   Odstrániť
  2. To teda áno, prečítala som ju rýchlo ale na ilustrácie som sa pozerala ešte veeľmi dlho.

   Odstrániť
 2. Vůbec nevím, že se nějaká taková knížka dělá! :) Občas je mi fakt krásně a do právě díky tomu, že jsou se mnou na světě lidé, co tvoří něco podobného, jako je tahle knížka. Má opravdu krásné ilustrace.

  TheWayByA

  OdpovedaťOdstrániť

Popular Posts

Like me on Facebook

Spolupráca s Babičkinou záhradou