Ahojte,
ak sledujete môj instagram, isto viete, že dnes vás tu bude čakať článok o skvelých produktoch od Inaessentials. Nebudem tu rozpisovať akí sú skvelí, ale rovno prejdem k veci.
Ahojte,
ako sa dnes máte? Ja mám konečne voľno v práci a tak sa vám môžem naplno venovať. Dnes vám niečo poviem o skvelej kozmetike LARENS.
K tejto kozmetike som sa dostala čírou náhodou a hneď ma milá pani, ktorá s danou kozmetikou pracuje pozvala na jedno malé stretnutie, kde mi o tejto značke povedali viac.
Ahojte,
leto sa nám pomaly končí a s ním prichádza počasie kedy sa nechce nič. Sama na sebe vidím, že už týždeň len ležím, čítam a sem-tam keď práve neleje sa dokopem ísť si aspoň zabehať. Rozhodla som sa, že je najvyšší čas začať vypĺňať skvelý denníček, a to 101 k zdraviu. Pochádza z dielne I can Academy, takže čakajte zaručenú kvalitu. No idem vám ho ukázať nech nezdržujem.
Ahojte,
krásny horúci letný deň prajem. Aj vy tieto dni len tak prežívate? Ja áno, aj keď som veľmi vďačná za to, že je teplo, lebo o tom predsa leto je.
Čo je pre mňa ale v tomto období úplný trest, tak tým sú nepohodlné topánky. Lepšie povedané, otrasné topánky, ktoré tlačia pri každom kroku. Aj teraz mam nad pätou viac otlakov a krvavých fľakov ako kože. Takto si ja teda leto nepredstavujem. Včera som si šla trošku poleňošiť do bazéna na záhradu a 10 minút som híkala od bolesti ako ma tie otlaky štípali keď som ich namáčala.
No čo už. Aspoň mám výhovorku, že sa môžem obzerať po nových topánkach. A poďme rovno na nejaké inšpirácie. Oslovil ma eshop footshop.cz tak sa poďme pozrieť na to, čo ponúkajú.
Ako prvé som hľadala inšpiráciu na nejaké bežecké tenisky, keďže momentálne dosť cvičím tak aby boli nohy ako v bavlnke. Zapáčili sa mi tieto, tak snáď si ich niekedy v budúcnosti zadovážim.
Ahojte přátelé,
ako sa dnes máte? Ja som dnes mala voľno tak som zašla do fitka, lebo však leto sa blíži, a teraz som sa rozhodla, že vám napíšem článok s nejakými tipmi na to ako dosiahnuť krásny žiarivý úsmev napríklad aj na fotkách z dovolenky.
Ahojte,
aj vy si už užívate krásne jarné počasie? Dúfam, že áno. Pomaly sa nám začínajú uvoľňovať opatrenia, a tak je najvyšší čas so sebou niečo robiť. Toľko času mimo spoločnosti sa určite podpísalo na našich vlasoch. Na druhej strane nosenie rúšok a respirátorov si odniesla naša pleť. Rozhodla som sa teda, že s tým začnem niečo robiť.




